Top

Hakkımızda

Hakkımızda

2010 yılında kurulan firmamız şahıs firması olarak kurulmuş endüstriyel tip buhar kazanları taahhüt sektörü ile iş hayatına adım atmış ve 2015 yılında Sude Kazan Isı Sistemleri İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını kurarak  yeni bir yapılanmaya girerek faaliyet alanını imalat sektörüne doğru genişletmiş 2019 yılında 4000 m2 kapalı alan olmak üzere 7.000 m2 lik arazi üzerine kurulu fabrikamızda; katı, sıvı, gaz yakıtlı buhar kazanları, kızgın yağ kazanları, sıcak su kazanları imalatı, çeşitli sektörler için basınçlı - basınçsız tank imalatı, paslanmaz tank imalatları, su yumuşatma, hidrofor ve sistemleri vs. projelendirme faaliyetleri, endüstriyel tesislerin tesisat ve taahhüt işleri gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Taahütlerinde tasarımdan başlayıp imalat, montaj, tesisat ve bakım-onarım hizmetlerini kapsayacak şekilde hizmet veren nadir firmalar arasındadır.

Hakkımızda

Vizyonumuz


Müşteri memnuniyetini artırarak sektörde liderliğe ulaşan, profesyonel kadrosu ile her daim çözüme ulaşma amacı ile hizmet veren, kaliteden ödün vermeden her bütçeye uygun ürünler bulunduran, kaliteli hizmeti sunan, en çok aranan ve tercih edilen firma olmak.

Misyonumuz


Kaliteli ürün ve uygun fiyatı bir arada sağlayarak, deneyimli ve uzman çalışanlarımız ile hızlı ve kaliteli hizmet sunarak, müşteri istek ve ihyiyaçlarını göz önünde bulundurarak uygun ürünleri temin eden, çevreye duyarlı, müşteri memnuniyetini arttıran bir firma olmak.

Kalite Politikamız

Sude Kazan olarak en kaliteli ve uygun fiyatlı ürünlerimiz ile hizmet sağlamaktayız. Güleryüzlü, deneyimli, uzman ve gelişime açık çalışanlarımız en iyi şekilde hizmet sağlamaktadır. Güven ve dürüstlüğü iş ahlakı olarak benimsemiş olan firmamız bu hususta çalışmaktadır. Yenilikçi ve kendini geliştiren bir firma olarak müşteri memnuniyetini üst düzeye taşımaktayız. Kaliteli ürünlerimizi kaliteli hizmet sunarak temin etmekteyiz. İş sağlığı ve güvenliği hususlarını dikkate alarak hizmet vermekteyiz. Çevreye duyarlı ve saygılı olan firmamız müşteri ihtiyaçlarını karşılamaktadır.